آیپولز
ورود / عضویت
 استخر و سرسره های مخصوص کودکان سرزمین موجهای آبی
 سرسره تورنادو و چهار نفره سرزمین موجهای آبی مشهد
 سرسره چاله سیاه، سرسره تیوبی یکنفره سبز موج های آبی
 پارک آبی بانوان، سرسره ها و استخر موج سرزمین موجهای آبی مشهد
 سونا بخار پارک بانوان سرزمین موجهای آبی مشهد
 استخر بزرگسالان پارک آقایان سرزمین موجهای آبی مشهد
 استخر موج پارک آقایان سرزمین موجهای آبی مشهد
 استخر و سرسره های سرعتی پارک آقایان سرزمین موج های آبی مشهد
 سرسره های موج پارک آقایان سرزمین موج های آبی مشهد
 سرزمین موج های آبی مشهد
 استخر و سرسره های مخصوص کودکان سرزمین موجهای آبی
 سرسره تورنادو و چهار نفره سرزمین موجهای آبی مشهد
 سرسره چاله سیاه، سرسره تیوبی یکنفره سبز موج های آبی
 پارک آبی بانوان، سرسره ها و استخر موج سرزمین موجهای آبی مشهد
 سونا بخار پارک بانوان سرزمین موجهای آبی مشهد
 استخر بزرگسالان پارک آقایان سرزمین موجهای آبی مشهد
 استخر موج پارک آقایان سرزمین موجهای آبی مشهد
 استخر و سرسره های سرعتی پارک آقایان سرزمین موج های آبی مشهد
 سرسره های موج پارک آقایان سرزمین موج های آبی مشهد
 سرزمین موج های آبی مشهد

سرزمین موج های آبی مشهد

تخفیف:

۱۳ درصد

نوع بلیط:

پارک آبی

ارزش واقعی:

۱۵۰,۰۰۰ تومان

پرداختی شما:

۱۳۰,۰۰۰ تومان

فروش این استخر غیر فعال است

تلفن :

۰۵۱۳۶۰۰۸

شرایط و نکات مهم


 

ساعت کاری سرزمین موج های آبی مشهد:

ساعت کاری آبی پارک آبی آقایان و بانوان در فصل زمستان  از ساعت 12 صبح الی 20 شب می باشد. لازم به ذکر است که سرزمین موج های آبی دارای دو پارک مجزا ویژه آقایان و بانوان می باشد. برای مشاهده اطلاعات بیشتر پارک آقایان می توانید از این لینک و برای مشاهده اطلاعات بیشتر از پارک بانوان از این لینک استفاده نمایید.

 

زمان استفاده از سرزمین موج های آبی مشهد:

محدودیت زمانی برای استفاده از پارک آبی مشهد اعمال نشده و میهمانان می تواند از زمان ورود تا انتهای شیفت  از امکانات سرزمین موجهای آبی این مجموعه استفاده نمایند.

 

قیمت بلیط سرزمین موج های آبی مشهد چقدر است؟

قیمت بلیط موجهای آبی مشهد در فصول سال معمولا متفاوت است در ایام نوروز و تابستان قیمت ها بالاتر از درگر زمان های سال می باشد. قیمت در حال حاظر را می توانید از قسمت بالای همین صفحه مشاده نمایید.

 

آیا برای استفاده از امکانات داخل پارک سرزمین موج های آبی مشهد می بایست هزینه اضافی پرداخت نمود؟

برای فهمیدن این موضوع به شما پیشنهاد می کنیم این مطلب را مطالعه نمایید.

 

نحوه شارژ کیف پول موقت سرزمین موج های آبی مشهد:

جهت واریز اعتبار به کیف پول موقت خود که پس از چاپ بلیط به صورت اتومات برای شما ایجاد می شود چندین روش وجود دارد. مراجعه به کیوسک و یا متصدی صندوق. اطلاعات تکمیلی در این مورد را می توانید از این قسمت مطالعه نمایید. اگر قصد دارید کیف پول موقت خود را توسط کیوسک های نصب شده در این پارک شارژ نمایید می توانید راهنمای شارژ به وسیله کیوسک را مطالعه نمایید.

 

آیا سرزمین موج های آبی مشهد روباز است؟

با توجه به استقبال میهمانان این مجموعه، سرزمین موج های آبی مشهد در فصول سرد سال به صورت سرپوشیده و در فصول گرم به صورت سرباز فعالیت می نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید مطلب "آیا این پارک روباز است؟" را مطالعه نمایید. 

 

آیا در سرزمین موجهای آبی مشهد می توان وسایل مورد نیاز شنا را تهیه نمود؟

سزرمین موج های آبی دارای چندین فروشگاه ورزشی در پارک آقایان و بانوان خود می باشد. این فروشگاهها در لابی و رختکن های این مجموعه آماده خدمات رسانی به میهمانان خود می باشد. اقلامی که در این فروشگاهها به فروش می رسد شامل انواع مایو های مردانه و زنانه (کودکان و بزرگسالان)، حوله های دستی و استخری، عینک های مختلف شنا، گوش گیر، بینی گیر و هر آنچه که برای شنا کردن مورد نیاز میهمانان موج های آبی است، می باشد.

 

آیا سرزمین موج های آبی مشهد دارای پارکینگ می باشد؟

این مجموعه دارای دو پارکینگ رو باز مجزا می باشد. شما بابت استفاده از پارکینگ ها نیازی به پرداخت هزینه اضافی ندارید. همچنین محدودیت زمانی برای استفاده از این پارکینگ ها وجود ندارد. نکته مهم اینکه سعی کنید در هنگام استفاده از پارکینگ وجه نقد و اشیای قیمیت خود را به قسمت امانات مجموعه موجهای آبی مشهد تحویل دهید و در داخل خودروی خود نگهداری نکنید.

 

تصفیه و سالم سازی آب در سرزمین موجهای آبی مشهد:

در سرزمین موجهای آبی مشهد سامانه گندزدایی پیشرفته مولتی اکسیدان مورد استفاده قرار میگیرد. این سیستم هوشمندهمگام با تکنولوژی روز دنیا بوده و با استفاده از الکترولیز نمک طعام همزمان هفت ماده گندزدا در محل تولید وبه آب تزریق می کند. سامانه گندزدایی پیشرفته مولتی اکسیدان مطمئن ترین، ایمن ترین روشی است که تا کنون در سراسر دنیا برای گندزدایی و ضد عفونی آب در مجموعه های آبی و استخر ها در نظر گرفته شده است و دیگر نیازی به اضافه کردن کلر به هیچ شکلی (گازی،پودری) نخواهد داشت. از مزایای این روش تامین آب گندزدایی شده با کیفیت بیشتر نسبت به روشهای موجود،چون نمک کدورتی به آب اضافه نمی کند. بویی مطبوع و فضایی دلنشین جانشین بوی آزاردهنده کلر و سوزش چشم و خشکی پوست در مجموعه خواهدشد. این محصول و این نوع روش گندزدایی هم اکنون درسراسر دنیا به عنوان بهترین روش در حال استفاده می باشد .

 

قوانینی که می بایست هنگام استفاده از پارک آبی سرزمین موج های آبی مشهد رعایت نمایید:

بیشتر بخوانید
استخر های نزدیک
به این مجموعه

نزدیک ترین استخر ها و پارک های آبی اطراف این مجموعه

نقد و بررسی

نقاط ضعف و قوت

مشهد کلان‌شهری در شمال شرقی ایران و مرکز استان خراسان رضوی است. این شهر در زمان سلسله افشاریان، پایتخت ایران بوداین شهر دومین کلانشهر ایران پس از تهران است شهر مشهد به واسطهٔ وجود حرم علی بن موسی الرضا(ع)، هشتمین امام شیعیان، سالانه پذیرای بیش از ۲۷ میلیون زائر از داخل و دو میلیون زائر از خارج از کشور است. شهر مشهد از گذشته های دور یکی از مراکز توریستی ایران به حساب می آمده است. با این تفاوت که در گذشته فقط جنبه زیارتی این مکان مد نظر مسافران بود و حالا جنبه های تفریحی شهر نیز پیشرفت چشمگیری کرده است سرزمین موجهای آبی اولین و یکی از برزگترین پارک‌های آبی ایران می‌باشد که درسال 1387 افتتاح شد و دارای  دو فاز پارک آقایان  و پارک بانوان  به بهره برداری رسیده است. در عین حال، یکی از بزرگترین پارک های آبی سر پوشیده در سراسر خاورمیانه نیز هست ، وسعتی به اندازه یک شهرک دارد. مساحت آن چیزی حدود 8500 متر مربع و وسعت زیربنااین مجموعه معادل 23 هزار متر مربع است. در صورتی که به دنبال یک حمام ترکی خوب می گردید نیز می توانید یکی از زیباترین و  بزرگترین حمام ترکی ایران را نیز در این پارک بیابید.

 

امنیت و بهداشت در سرزمین موج های آبی مشهد:

این مجموعه با دارا بودن انواع سرسره‌های آهسته و سرعتی از بهترین و به نام ترین سازنده‌های پارک آبی در جهان، محیطی شاد و مفرح را برای میهمانان خود در بالاترین سطح امنیت و بهداشت مهیا نموده است. اخذ استاندارد از سازمان استاندارد ایران و سیستم تصفیه آب پیشرفته از شاخصه های موجهای آبی مشهد می باشد. تمام این عوامل دست به دست یکدیگر داده اند تا این مجموعه، لذت یک روز بیاد ماندنی را در بین میهمانان خود ماندگار سازد.

 

امکانت و سرسره های سرزمین موج های آبی مشهد:

موجهای آبی با دارا بودن امکاناتی نظیر: انواع سرسره سرعتی، سرسره های آهسته، سرسره تورنادو، جت موج، سقوط آزاد، کامیکاز، سرسره های تیوپی، چاله فضایی، سرسره تویستر، سرسره بومرنگ، استخر موج، استخر بزرگسالان، منطقه بازی کودکان، آکواپلی، رودخانه آرام، رودخانه خروشان، سونا، جکوزی، حمام ترکی رستوران و فست فود، کافی شاپ و ... آماده پذیرایی از میهمانان خود می‌باشد.

 

واحد نمونه استاندارد:

سرزمین موجهای آبی مشهد بهترین پارک آبی ایران می‌باشد و واحد نمونه استاندارد ملی ایران از سال 91 تا 1401 بوده است.

 

بلیط موج های آبی مشهد را از کجا تهیه نماییم؟

اگر شما هم عاشق هیجان هستید و دوست دارید از یک پارک آبی خوب لذت ببرید، ما به شما پیشنهاد می‌دهیم همین الان در آی پولز ثبت نام کرده و بلیط این پارک را با تخفیف ویژه خریداری کنید.

 

سرزمین موج های آبی مشهد کجاست؟

مشهد - بزرگراه امام علی «ع» - شهرک غرب - بلوار اندیشه - نبش اندیشه ۸۳

آی پولز لحظات خوشی را در موجهای آبی برای شما آرزومند است.امکانات استخر
checkbox

استخر بزرگسالان

checkbox

استخر خردسالان

checkbox

مهد کودک

checkbox

رستوران

checkbox

کافی شاپ

checkbox

سونای بخار

checkbox

سونای خشک

checkbox

جکوزی

checkbox

منطقه بازی کودکان

checkbox

حمام ترکی

checkbox

ماساژ

checkbox

حوضچه آب سرد

checkbox

بوفه

checkbox

پارکینگ

checkbox

سرسره آبی

checkbox

استخر موج

checkbox

اتاق بازی

checkbox

فروشگاه لوازم ورزشی

checkbox

تلویزیون/پروژکتور

checkbox

پارکینگ رایگان

checkbox

تصفیه آب به روش مولتی اکسیدان

checkbox

صندوق امانات

دیدگاهتان را ثبت کنید


لطفا جهت ثبت نظر اگر عضو سایت نیستید عضو شوید و یا وارد سایت شوید :

ورود / عضویت

صحتی

۴ سال پیش

روز جمعه رفتیم متاسفانه خیلی خیلی شلوغ بود شاید روزهای دیگه خوب باشه - آب استخر دماش خوب بود ولی بیرون میومدی یه جاهایی مثل رو پله ها باد سردی می اومد که باعث سرماخوردگی مخصوصا بچه ها میشه -پرسنل زیاد بودن برخورد بدی هم ندیدم ازشون - سرسره اینا هم زیاد بود - یه رودخونه داشت که خیلی خوب بود توش راه بری آب ملایم داشت

نقاط قوت : تنوع سرسره ها و تفریحات -بزرگی محل - تعداد زیاد پرسنل

نقاط ضعف : سردی بیرون آب -نبود استخر مخصوص کودک ها که البته یه استخر کوچیک داشت که نصف بیشترش بزرگسالها توش بودن

یونس سپهری

۵ سال پیش

عااالی بوود