سرزمین موج های آبی مشهد در یک نگاه پارک آقایان

سرزمین موج های آبی یک از قدیمیترین و به روزترین پارکهای آبی ایران میباشد که با دارا بودم دو مجموعه مجزای آقایان و بانوان در شهر مشهد میزبان زائران و مجاوران حرم رضوی می باشد.

ادامه مطلب
سرزمین موج های آبی مشهد در یک نگاه پارک آقایان

Card Image

معرفی 10 پارک آبی برتر دنیا

اگر به شنا کردن و یا تفریحات آبی علاقه مند باشید شاید شناختن بهترین پارک های آبی جهان خالی از لطف نباشد. در این مطلب قصد داریم 10 تا از بهترین های پارک های آبی جهان را با معرفی نماییم.

ادامه مطلب
Card Image

معرفی مجموعه آبی گلشن مشهد

یک از مجموعه های ورزشی جدیدی که شهر مشهد به همت شهرداری مشهد ساخته و به بهره برداری رسیده است مجموعه ورزشی و استخر گلشن مشهد می باشد. در این مطلب قصد داریم شما را با مجموعه آبی گلشن مشهد آشنا کنیم.

ادامه مطلب
Card Image

نکاتی که در هنگام مراجعه به پارک آبی سرزمین موج های دریایی فضیلت نجف آباد باید رعایت گردد!

هر یک از استخر ها و یا پارک های آبی برای استفاده میهمانانشان یک سری قوانینی وضع می نمایند و استفاده کنندگان خود را به رعایت این قوانین و مقرارات تشویق می نمایند. این قوانین غالبا در نهایت باعث افزایش رضایت مندی مشتریان هر مجموعه می گردد. پارک آبی موج های دریایی (فضیلت) نجف آباد نیز شامل قوانین و مقرارتی است که میهمانان این مجموعه ملزم به رعایت این موارد می باشند در مطلب قصد داریم این موارد را بررسی نماییم.

ادامه مطلب
Card Image

مجموعه آبی روباز چهار فصل استخر ارمغان مشهد

معرفی امکانات استخر روباز ارمغان و خدمات این مجموعه

ادامه مطلب
Card Image

رستوران و فست فود موجهای آبی مشهد

میمانان در پارک های آبی به دلیل وسعت زیاد آن ها نسبت به مراکز دیگر گاها مسافتهای طولانی را پیاده روی می کنند و در برخی از مواقع مجبور به طی نمودن پله های زیادی می شوند. بنابراین یکی از امکاناتی که در این مجموعه ها به شدت مورد نیاز می باشد رستوران ها و فست فودها می باشند.

ادامه مطلب
Card Image

آموزش شنا کودکان قسمت 3

در این مطلب می خواهیم شما را با آشنایی با آب در آموزش شنا کودکان آشنا کنیم

ادامه مطلب
Card Image

مقدمه ای بر فعالیت بدنی در آب

امروزه با روشن شدن اثرات مثبت فعالیت بدنی و ورزش درآب، این نوع تمرین بخش اجتناب ناپذیری از برنامه های ورزشی را شامل می شود

ادامه مطلب
Card Image

آیا پارک آبی آقایان سرزمین موج های آبی مشهد روباز است؟

یکی از سوالاتی که همیشه از ما پرسیده می شود این است که آیا سرزمین موج های آبی مشهد یک پارک روباز است یا سرپوشیده؟ ما قصد داریم در این مطلب به این موضوع بپردازیم.

ادامه مطلب
Card Image

آموزش شارژ کیف پول موقت بوسیله کیوسک در سرزمین موج های آبی مشهد

اگر مطالب ارائه شده در مورد پارک آبی سرزمین موج های آبی مشهد را دنبال کرده اید می دانید که برای استفاده از بعضی از امکانات داخل این پارک نیاز به شارژ کیف پول موقت خود دارید. یکی از روشهای شارژ کیف پول استفاده از کیوسک های نصب شده در این پارک می باشد. در این مطلب قصد داریم تا آموزش کامل شارژ توسط این دستگاهها را به شما آموزش دهیم.

ادامه مطلب
Card Image

فعالیت بدنی و ورزش در کودکان

در رابطه با فعالیت بدنی و ورزش در دوران رشد اطلاعات کمی وجود دارد. بسیاری از مربیان ورزشی کودکان را بزرگسالان کوچک در نظر گرفته و تمرینات کودکان را مشابه بزرگسالان و صرفا با کاهش شدت و حجم تمرینات طراحی می کنند.

ادامه مطلب
Card Image

روش های شارژ کیف پول موقت جهت استفاده از امکانات داخلی سرزمین موج های آبی مشهد

اگر به پارک آبی سرزمین موج های آبی مشهد مراجعه نمایید جهت استفاده از بعضی از امکانات داخلی سرزمین موج های آبی مشهد می بایست کیف پول موقت خود را شارژ نمایید. در این مطلب قصد داریم نحوه شارژ کیف پول موقت در این پارک را بررسی نماییم.

ادامه مطلب
Card Image

روش استفاده صحیح از استخر و سونا

در این مطلب می خواهیم شما را با روش های صحیح استفاده از استخر و سونا آشنا کنیم تا شما بتوانید لذت بیشتری از مجموعه های آبی ببرید .

ادامه مطلب

مطالب پربازدید

آیپولز

فعالیت آیپولز در سال 1397 شروع به کارکرد که در ابتدا به معرفی استخرها و پارک های آبی و امکانات موجود در مجموعه ها پرداخت که این امر باعث شد تا همراهان عزیز انتخابی بهتر و دسترسی راحت تر به مجموعه ها داشته باشند

© 2020 تمام حقوق محفوظ است برای آیپولز